Życzę Ci Polsko… ❤

W tym roku z okazji Święta Niepodległości w szkole odbył się konkurs plastyczno – historyczny pod hasłem „Życzę Ci Polsko”. Uczniowie wykonali kartki dla Ojczyzny z pięknymi, płynącym prosto z serca życzeniami…

Laureatami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali:

• Klasy 0 – 2: cała klasa 0 oraz Jakub Skrzypczyński z kl. 2

• Klasy 3 – 4: Alicja Drużba z kl. 3

• Klasy 5 – 6: Maciej Wasilewski z kl. 6

• Klasy 7 – 8: Aniela Choroś z kl. 8

Prace można podziwiać na szkolnych gazetkach. Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za życzenia dla Polski!

Drugim punktem obchodów Święta Niepodległości było przystąpienie do akcji „Szkoła do Hymnu”.

10.11.2021 r. o godz. 11.11 wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły odśpiewali hymn. W ten sposób społeczność szkolna wspólnie uczciła kolejną rocznicę odzyskania prze Polskę niepodległości. Po odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” Dyrektor szkoły wręczył nagrody i dyplomy laureatom konkursu „Życzę Ci Polsko”.