Remont świetlicy szkolnej

Zostały zakończone prace remontowe szkolnej świetlicy 👏👏👏

W ramach kompleksowego odnowienia sali, ściany i sufit zostały wyrównane i pomalowane farbą o żywych, świeżych kolorach, na podłodze położono nowe, jasne panele, a rury i grzejniki, zagrażające dotąd bezpieczeństwu dzieci, zostały zabudowane. Założono również energooszczędne LED-owe lampy. W pomieszczeniu powstała ścianka, która oddzieliła je od stołówki. Aby zwiększyć komfort przebywających tam dzieci, zwłaszcza w letnie popołudnia, zamontowana została klimatyzacja.

W „nowej świetlicy” wygospodarowaliśmy przestrzeń do nauki, gdzie postawiono stoliki i krzesełka, oraz miejsce do zabawy. Staraliśmy się zaaranżować pomieszczenie tak, aby stworzyło idealne miejsce dla młodszych i starszych dzieci, które w miłej atmosferze i otoczeniu będą mogły odrobić lekcje lub spędzić czas z rówieśnikami.

A oto efekty pracy oraz sala po i przed remontem👌