Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

DSC_0338DSC_0337
DSC_0331DSC_033923 czerwca 2017 roku odbyło się zakończenie roku szkolnego. Na uroczystość przybył przedstawiciel Gminy Czosnów, Wójt Piotr Rutkowski. Gratulował on uczniom świetnych wyników w nauce a także trzecikolasistom wysokich not z Egzaminu Gimnazjalnego. Zwrócił uwagę na fakt, że wyniki te były powyżej średniej gminy, powiatu,województwa a nawet kraju. Imprezę uświetnił także występ absolwentów.

W tym roku świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa 4: Malgorzata  Jasińska, Wiktora Ptaszyńska, Aleksandra Rzemek

Klasa 5: Oliwia Gryziak

Klasa 6: Matylda Ajdys, Agnieszka Dąbkowska, Dominika Dymińczuk, Mateusz Dymińczuk, Natalia Halarewicz, Zuzanna Ziółkowska,

Gimnazjum:

Klasa I: Martyna Balcerowska, Filip Pacholak, Zofia Augustynek,

Klasa II: Natalia Marcelak

Klasa III: Martyna Kamińska, Katarzyna Górecka, Natalia Grądzka, Anna Miazga, Piotr Miazga.

Stypendia sportowe:

Szkoła Podstawowa – Klasa 6: Natalia Halarewicz, Adrian Pacholak, Dominika Dymińczuk

Gimnazjum klasa I: Mateusz Franiewski

Gratulujemy!