Neuroflow

Jeśli Twoje dziecko:

-słyszy, a nie rozumie;

-ma problemy z nauką języka obcego;

-nie potrafi dłużej utrzymać uwagi na zadaniu;

-często „wyłącza się”, jest myślami gdzie indziej;

-ma trudności z rozumieniem dłuższych, złożonych poleceń;

Wówczas należy sprawdzić, czy przyczyną trudności dziecka nie są Zaburzenia Przetwarzania Słuchowego👂🧠.

W naszej szkole możesz zrobić to BEZPŁATNIE, ponieważ posiadamy licencję Providera NEUROFLOW👇👇👇Neuroflow to pierwszy w Polsce trening wyższych funkcji słuchowych opracowany na podstawie najnowszych osiągnięć naukowych z tej dziedziny.

Jeśli wyniki diagnozy wskazują na centralne zaburzenia przetwarzania słuchowego, wówczas rodzic może wykupić indywidualny trening słuchowy, który prowadzony jest w domu. Wystarczy dostęp do Internetu i nauszne słuchawki. Osiemnaścioro dzieci z naszej szkoły wzięło już udział w terapii, a rodzice i nauczyciele zauważają pierwsze efekty🏆🏆🏆

Zainteresowani rodzice mogą zgłosić się do logopedy – Sylwii Nowakowskiej (certyfikowanego providera CAPD). Diagnoza w oparciu o baterię testów pozwoli określić, czy trudności w uczeniu się, dysleksja lub inne problemy, nie wynikają z niewłaściwego przetwarzania słuchowego.