Spotkanie ze szczypiornistami!!!

W poniedziałek 23.02.2015 roku na warszawskim Torwarze odbył się festiwal „COS dla piłki ręcznej”. Impreza została zorganizowana przez Centralny Ośrodek Sportu, Akademię Małych Mistrzów, pod patronatem Ministerstwa Sportu i  Turystyki – akcja „Stop zwolnieniom z WF-u”.

torwar3

Klasa IV naszej szkoły z Panią Krystyną Szatkowską mogła, wraz z licznymi sympatykami szczypiornistów, spotkać się z brązowymi medalistami Mistrzostw Świata w Katarze.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli: Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski, Mariusz Jurkiewicz, Adam Wiśniewski, Michał Daszek, Marcin Wichary, Kamil Syprzak.

torwar1

Nasi uczniowie wzięli czynny udział w treningach piłki ręcznej pod okiem kadrowiczów oraz trenerów Akademii Małych Mistrzów prowadzonych przez Artura Siódmiaka. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę z napisem „Kocham piłkę ręczną”.

Gromkimi brawami zebrani podziękowali szczypiornistom za medal.

torwar