Bal charytatywny za nami!

31.01 odbył się w naszej szkole bal charytatywny, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup sztandaru. Z biletów wstępu, bufetu, licytacji, konkursów oraz fotobudki udało się uzbierać 8160zł! Cała impreza była zorganizowana przez uczniów, którzy z przejęciem i ogromnym zaangażowaniem wykonywali swoje zadania. Pomysłodawczyniami imprezy były dwie mamy z Rady Rodziców- Aneta Sopińska i Magdalena Pietraczyk. Warto wspomnieć o tym, że te same osoby, 22 lata temu zorganizowały podobną imprezę, z której dochód również był przeznaczony na potrzeby szkoły. Bal przerósł najśmielsze oczekiwania zarówno uczniów, nauczycieli, jak i samych organizatorek. Ogromną popularnością cieszyła się również licytacja prac dzieci i fantów, które udało się pozyskać od sponsorów. Najwyższą cenę (800zł) uzyskano z licytacji kubka z oryginalnym podpisem Roberta Lewandowskiego, którą poprowadził sam Tomasz Iwan. Oczywiście impreza nie udałaby się bez naszego niezastąpionego DJ-a Magneza, który poprowadził imprezę całkowicie bezpłatnie. Dziękujemy!