Wizyta w Centrum Informacji Europejskiej

22 października 2014 roku członkowie Szkolnego Klubu Europejskiego Euro-Friends z klasy IV i VI wraz z opiekunką Panią Joanną Rucińską uczestniczyli w warsztatach na temat krajów Unii Europejskiej w Punkcie Informacji Europejskiej w Warszawie.

DSCN0062

 

 

 

DSCN0046

 

DSCN0033

 

Po interesującej prezentacji dotyczącej krajów członkowskich Unii, uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i brali udział w quizie, sprawdzającym poziom wiedzy na ww. temat. Za każdą poprawną odpowiedź drużyna otrzymywała papierową monetę 1 euro. Konkurs dostarczył wielu emocji i radości podczas wyrównanej walki.

 

DSCN0069

Na koniec uczestnicy zrobili sobie zdjęcie pamiątkowe oraz otrzymali prezenty. Była to już szósta wizyta naszych uczniów w Punkcie Informacji Europejskiej w Warszawie.

DSCN0031

 

DSCN0032