V Turniej Wsi za nami!

W sobotę, 11 października odbył się V Turniej Wsi. Gospodarzem tegorocznych rozgrywek był Zespół Szkół Publicznych w Łomnie.


W tym roku o tytuł najlepszej wsi Gminy Czosnów walczyły trzy miejscowości: Kazuń, Sowia Wola i oczywiście Łomna.

DSCF3006

Na zdjęciu przedstawiciele drużyny z Kazunia z nieodłącznym Panem

DSCF3010

Szczęśliwi zdobywcy trzeciego miejsca.

 

Z racji tego, że zgłosiły tylko trzy wsie, nie było przegranych, co bardzo zmobilizowało zawodników do ciężkiej pracy! Uczestnicy musieli się zmierzyć z wieloma konkurencjami sportowymi, zawiązać krawat na czas, udowodnić, że posiadają jakiś talent, zagrać scenkę z ulubionego serialu oraz zaprezentować strój z surowców wtórnych.

 

DSCF3014

 

Zdobywcy drugiego miejsca- Sowia Wola– w następnym roku planują zająć pierwsze miejsce i wygrać złote widły!

DSCF3012

 

Dumni właściciele łańcucha- przedstawiciele Sowiej Woli.

 

Wszystkie drużyny wykazały niezwykłą wolę walki… A nagrodą oprócz zaszczytnego tytułu „Najlepszej Wsi Gminy Czosnów” i pucharu były oczywiście Złote widły za pierwsze miejsce, łańcuch za drugie i wiadro za trzecie miejsce.

DSCF3017

Przedstawiciele zwycięskiej drużyny- szczęśliwi posiadacze złotych wideł. Od początku nastawieni byliśmy na złoto! Łańcuch już mamy, wiadro nam nie jest potrzebne, bo nikt na wsi nie ma krowy a widły się przydadzą- mówili.

 

DSCF3022

Zwycięska drużyna

DSCF3032

Po emocjonujących rozgrywkach pora na relaks.

 

DSCF3024

Pamiątkowe zdjęcie

 

Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany. Praktycznie do końca nie było wiadomo, która wieś wygra. Drużyną zwycięską okazała się Łomna. Gratulujemy! Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili sobotnie przedpołudnie.