ul. J. Kochanowskiego 89 05-152 Łomna

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke

8marca 2018 roku klasa druga wraz z paniami: Małgorzatą Matysiewicz i Dorotą Pawłowską oraz p. Eweliną Pacholak uczestniczyła w spotkaniu z autorem ponad czterdziestu książek dla dzieci, Grzegorzem Kasdepke. Pan Grzegorz zapoznał zebranych ze swoją twórczością, chętnie odpowiadał na wszelkie pytania, mówił skąd czerpie inspiracje. Dowiedzieliśmy się,że wielu jego bohaterów ma swoje pierwowzory wśród członków rodziny i znajomych pisarza. Zapytany o najciekawsze pytanie, które zostało mu zadane, z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że brzmi ono następująco: „Czy był pan kiedyś przystojny?”

Na koniec można było  zakupić książki, wziąć autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie wszystkim się ogromnie podobało i zjednało panu Grzegorzowi nowych wielbicieli.

W naszej szkolnej bibliotece dostępnych jest kilka książek autorstwa pana Kasdepke. Szczerze polecamy!