PÓŁKOLONIE- ważne informacje

DZIECI, KTÓRE ZOSTAŁY ZAPISANE NA PÓŁKOLONI OTRZYMAŁY PONIŻSZE DOKUMENTY I INFORMACJE:

GODZINY ODJAZDU i PRZYJAZDU AUTOKARÓW  SZKOLNYCH PODCZAS AKCJI  ZIMOWEJ  W DNIACH 10 LUTY  -14 LUTY  2020r.

AUTOKARY BĘDĄ ZABIERAŁY UCZESTNIKÓW AKCJI SPOD SZKÓŁ

RAZEM Z WYZNACZONYMI NAUCZYCIELAMI:

Łomna: p. Dorota Pawłowska-wyjazd spod szkoły 8.45

Przybliżone godziny powrotu pod szkoły macierzyste: Łomna 14.15-14.20

Kontakt z kierownikiem akcji p. Jolantą Kwiatkowska tel. 504 046 867

Prosimy o JAK NAJSZYBSZY zwrot do sekretariatu wypełnionej zgody :

UMOWY O ŚWIADCZENIE USŁUGI ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ W SALI ZABAW FIKOŁKI SP. Z O.O. (DO POBRANIA PONIŻEJ)

UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUGI ŚCIANKI WSPINACZKOWEJ NA CZAS NIEOKREŚLONY_25.08.2018(1)

Prosimy o podpisanie w sekretariacie listy do ubezpieczenia.

UWAGA! RODZIC, KTÓRY ZAZNACZYŁ, ŻE DZIECKO WRACA AUTOKAREM O GODZ. 14.20 JEST ZOBOWIĄZANY ODEBRAĆ DZIECKO O WW. GODZINIE SPOD SZKOŁY. W tych dniach nie ma świetlicy szkolnej!

Jeśli dziecko może spod szkoły w Łomnie wracać do domu  samodzielnie, prosimy wypełnić poniższą deklarację i zwrócić do szkoły.

Wyrażam zgodę na samodzielny powrót spod szkoły w Łomnie do domu mojego dziecka ……………………………..…………………

PODPIS RODZICA………………………………………….