Mistrzostwa Gminy Czosnów w Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów

18 lutego, we środę,  w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Gminy Czosnów w Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjów

Obraz 120

Wśród szkół gimnazjalnych najlepsza okazała się Łomna, zajmując pierwsze miejsce. Pozostałe wyniki wyglądają następująco:

I miejsce: Łomna

II miejsce: Małocice

III miejsce: Sowia Wola

Obraz 121

Indywidualnie, wśród chłopców pierwsze i drugie miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Sopiński (I miejsce)

Kacper Zajączkowski (II miejsce)

15 maja chłopcy będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach powiatowych w Zakroczymiu. Trzymamy za nich kciuki!

Obraz 122

Dziewczęta z Łomny zdobyły miejsca:

III- Katarzyna Górecka

IV Anna Miazga

Dwa pierwsze miejsca zajęły dziewczęta z Małocic.

Obraz 123

W klasyfikacji Szkół Podstawowych I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Kazunia Polskiego, II miejsce Sowia Wola, III Cząstków a IV Łomna

Indywidualnie uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

I miejsce : Berenika Baczyńska

VII miejsce: Magda Pasternak

Obraz 124

23 kwietnia dziewczęta będą reprezentować nasza szkołę w zawodach powiatowych w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wśród chłopców najlepsze miejsce zajął Adrian Pacholak (VIII na 14 zawodników)

Obraz 125

Obraz 119