Królewski Ogród Świateł

Wycieczka do ,, Ogrodu Świateł ‘’ w Wilanowie

28 października  uczniowie klasy II gimnazjum  wraz  z grupą rodziców i wychowawczynią p. Joanną Rucińską udali się do Wilanowa na wystawę ,, Ogrodu Świateł”

Pomysłodawcą wycieczki był tata naszego byłego już, niestety, ucznia i bardzo mu jesteśmy wdzięczni za to. Był jesienny, piątkowy wieczór i po żmudnym przebijaniu się przez zakorkowane ulice naszej stolicy   udało nam się dotrzeć do Wilanowa.  I tu spotkała nas miła niespodzianka- nie tylko bajkowe kształty świateł, ale również klimatyczna muzyka Piotra Czajkowskiego czy Edwarda Griega. Aż chciało się tańczyć na ścieżkach pałacowego ogrodu!  W przymiarkach do dłuższego pozostania w tym zaczarowanym świecie czy złotej karocy przeszkodziły nam chłód i siąpiący deszczyk. Za to sny na pewno mieliśmy po wycieczce kolorowe!