ul. J. Kochanowskiego 89 05-152 Łomna

Escape room… czyli pokój zagadek

W piątek 22.09 17 r. klasa III G udała się wraz z wychowawczynią Joanną Rucińską do Warszawy do pokoju zagadek czyli Escape room.  Uczniowie podzielili się na dwie grupy. Pierwsza z nich weszła do  pokoju pt: „Laboratorium”, druga do pomieszczenia  pt: ”Piwnica”. Każda grupa miała do rozwiązania zagadki, a czas na ich rozwiązanie wynosił 60 min. Zagadki w pierwszym pokoju okazały się trudniejsze niż myśleliśmy. Wszystkim udało się jednak dobrnąć do końca, czasem z małymi podpowiedziami. Uczniowie nieźle się bawili podczas tej godziny rozwiązywania  różnych zadań.

Następnie uczestnicy zwiedzili gmach główny Politechniki Warszawskiej, gdzie być może niektórzy z naszych przyszłych absolwentów będą w przyszłości studiować.   Zachęcał nas do tego jeden z wykładowców tej szacownej uczelni.

Politechnika pilitech2