Nasze akcje

Samorząd uczniowski dziękuje wszystkim dzieciom za przyłączenie się do akcji zbiórki makulatury.

Przypominamy, że obecnie trwają dwie zbiórki:
Wsparcie naszych czworonożnych podopiecznych “Fundacja Przyjaciół Braci Mniejszych” dla schroniska dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Przyjmujemy: karmy suche i mokre dla psów i kotów, makarony, koce, kołdry (bez pierza), ręczniki.
Akcja trwa do 17 kwietnia.

Zbiórka elektrośmieci. Organizatorem konkursu jest grupa Eko Harpoon. Klasa, która zbierze największa ilość śmieci wygrywa. Ogłoszenie wyników i przekazanie nagród nastąpi 5 czerwca 2018roku (Światowy Dzień Ochrony Środowiska). Konkurs trwa do końca maja.

Informacji dotyczących obu zbiórek udziela p. Julita Halarewicz.

Możemy przynosić:
Baterie- zużyte baterie i akumulatory przenośne, baterie i akumulatory, które są przeznaczone do używania w telefonach przenośnych, komputerach przenośnych, elektronarzędziach bezprzewodowych, zabawkach i sprzęcie gospodarstwa domowego,

Płyty– zużyte płyty CD i DVD
– zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEE), lodówki, pralki, mikrofale, radia, magnetofony, DVD, telewizory, monitory, komputery, laptopy, dekodery, drukarki, itp. (nie wliczane są tonery oraz świetlówki)

Uwaga!!! Nakrętki zbieramy cały rok na Fundacje Avalon dla niepełnosprawnej mieszkanki naszej gminy- Joanny Lipińskiej. Pojemnik znajduje się w szatni. Prosimy o wsparcie.

Na terenie szkoły organizowana była Góra Grosza. Zebraliśmy 159, 49zł. Dziękujemy!